Üyelik Kuralları :

İşbu sözleşme site kurallarını düzenlemekte olup, siteye üye olunması için bu sözleşmenin kabulü gerekmektedir. Bu sözleşme ile aşağıda belirtilen site kullanım kurallarına uyacağınızı kabul ve taahhüt etmiş olacağınızdan dikkatle okunması gerekmektedir. Üyeliği kabul etmeniz hali aşağıdaki maddeleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

1. Giriş

Bu site, Avrupa Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Ltd. Şti. ‘ne (bundan sonra uetdsgiris.net olarak anılacaktır) aittir ve sitedeki kod, yazılım, veritabanı ve veri tabanındaki tüm bilgilerin, malzemelerin ve sitede yayınlanan her içeriğin tüm hakları uetdsgiris.net ‘ ye aittir. Bu içerik uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Sitede bulunan hiçbir bilgi ve içeriği uetdsgiris.net ‘nin yazılı izni olmaksızın değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.

2. Genel Kurallar

2.1 uetdsgiris.net ‘ye üye olurken vereceğiniz kişisel bilgiler izinsiz olarak diğer kişi ve kurumlara verilemez.

2.2 uetdsgiris.net üyeliği kişiseldir. Başkasına ödünç verilemez, devredilemez. Bu durumda oluşabilecek olan sorunlardan uetdsgiris.net sorumlu değildir.

2.3 uetdsgiris.net ‘ye üye olurken seçtiğiniz şifre sadece sizin tarafınızdan bilinmektedir. Şifrenizin seçimi ve korunması size aittir. uetdsgiris.net şifre kullanımından doğacak sorunlardan sorumlu değildir.

2.4 uetdsgiris.net ‘ye üye olurken verilen bilgilerin doğru ve geçerli bilgiler olduğu kabul edilir. Ancak, bilgilerin doğru olmadığından şüphe edilen durumlarda uetdsgiris.net , bu üyenin üyeliğini askıya alma veya tamamen silme hakkını saklı tutar.

3. Sitenin Kullanım Kuralları

3.1 Üyeler bir virüs veya başka bir zararlı unsur içeren hiç bir tür bilgi, yazılım ya da başka bir malzeme postalayamaz ya da iletemez.

3.2 uetdsgiris.net , üyelerinin verdiği ve veri tabanında bulunan bilgileri, istatistiksel bilgilere dönüştürmek, reklam ve pazarlama alanında kullanmak, site kullanıcılarının genel eğilimlerini belirlemek, içeriğini ve servislerini zenginleştirmek için kullanabilme hakkına sahiptir ancak kişilere ait bilgiler tek tek kullanılmayacaktır.

3.3 uetdsgiris.net ‘da bulunan bütün yazılı, resimli, grafik içeren ve/veya içermeyen tablo gibi materyallerin her hakkı saklıdır.

Bu materyalleri kopyalayarak kişisel sayfalarda yayınlamak ve/veya pazarlamak kesinlikle yasaktır. Kişisel sayfalarda bu gibi materyallerin kullanılması halinde mutlaka kimden alıntı yapıldığı ve/veya alıntı yapılan şahıs ve ticari kurumun izin verdiğini belirten bir ibarenin sayfanın altına eklemesi zorunludur. Aksi halde doğabilecek kanuni ihtilaflarda uetdsgiris.net bu uyarıyı yaptığından, hiçbir sorumluluk kabul etmez.

3.4 Teknik aksaklıklardan dolayı uetdsgiris.net ‘de hata ya da kesinti olabilir. uetdsgiris.net , hizmetin bu şekilde kesilmesinden sorumlu değildir.

4. Üyelik

4.1 uetdsgiris.net ‘ye üye olurken verilen bilgilerin doğru olduğu kabul edilir. Yanlış beyanlardan dolayı oluşabilecek hatalardan uetdsgiris.net sorumlu değildir. Her kullanıcı,her bir e-mail adresi için uetdsgiris.net ‘de yalnızca bir tek üyelik kaydı açma hakkına sahiptir. Eğer bir kullanıcının birden çok kayıt açtığı tespit edilirse, bu ; uetdsgiris.net kurallarının kesin bir ihlali sayılır ve bu kullanıcının tüm üyelik kayıtları iptal edilebilir.

4.2 uetdsgiris.net ‘ye üye olurken verilen e-posta adresinin üyeye ait ve aktif bir e-posta adresi olma zorunluluğu vardır. Üyelikle ilgili tüm yazışmalarda sisteme üye olurken verilen e-posta adresi esas alınır ve bu adres kullanılır. uetdsgiris.net verilen e-postanın doğruluğuna inanır ve buna göre davranır. Yanlış ve yalan beyan edilen e-postalardan oluşabilecek hatalardan uetdsgiris.net sorumlu değildir. Üye, bir tanıdığına uetdsgiris.net üyelik davetiyesi gönderirken üyenin belirtmiş olduğu e-posta adresi, alıcıya giden e-posta mesajının “gönderen” kısmında yer alır.

4.3 Üye verilerinin uetdsgiris.net ihmali görülmeden yetkisiz kişilerce okunmasından ve kullanılmasından (üyenin bilgilerini başka kişilerle paylaşması, siteden ayrılırken çıkış yapmaması, vb. durumlardan) dolayı gelebilecek zararlardan uetdsgiris.net sorumlu değildir.

4.4 uetdsgiris.net üyeleri istedikleri zaman üyelikten çıkabilir. uetdsgiris.net ‘ de herhangi bir uyarı yapmaksızın üyeliği iptal etme hakkına sahiptir.

4.5 uetdsgiris.net kurallarına aykırı davranışları nedeniyle üyeliği iptal edilen bir kişi, aksi uetdsgiris.net tarafından onaylanmadıkça tekrar uetdsgiris.net ‘ye kayıt olamaz; kayıt yapması durumunda bu kayıt da herhangi bir uyarıya gerek görülmeksizin iptal edilebilir.

4.6 Bu sayfada yer alan maddeler, değişikliklerin bu sayfadan belirtilmesi şartıyla uetdsgiris.net tarafından istendiği zaman değiştirilebilir.

5.Üyeliğin Sona Ermesi

uetdsgiris.net ‘ye üye olarak kabul etmiş sayılacağınız, yukarıdaki kuralları içeren anlaşma, uetdsgiris.net tarafından herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilebilir. Aynı şekilde siz de herhangi bir zamanda uetdsgiris.net ‘yi bilgilendirmeniz durumunda üyeliğiniz iptal edilecek ve bu sözleşme sonlandırılmış sayılacaktır. Son bulma durumunda, uetdsgiris.net sayfalarına ve hizmetlerine erişme yetkiniz artık yoktur.